Безкоштовне навчання

Одна з основних функцій і довгострокових стратегій, як представників ТМ ERA 111 в Україні, є створення комфортного, зручного та унікального сервісу, щодо забезпечення ковромоечние бізнесу України всім необхідним, починаючи від професійних шампунів ТM ERA 111  закінчуючи всім іншим інвентарем та обладнанням, які необхідні для створення цеху з чищення килимових покриттів і сервісу по хімчистці на виїзді.

Спільно з фахівцями Одеського ковромоечние підприємства, наша компанія проводить презентації та практичні заняття з наступних питань:

 1. Правильне застосування професійних шампунів ТM ERA 111  при чищенні килимів, м'яких меблів і матраців, за технологією таких країн як Туреччина і Казахстан, які лідирують за темпами розвитку, швидкості, якості й обсягів виробництва ковромоечние цехів у всьому СНД.
 2. Методи і прийоми використання засобів для виведення плям ТM ERA 111 на кислотної, лужної і кисневої засадах. Проведення практичної презентації в ковромоечние цеху по виведенню різних видів плям з поверхонь килимових покриттів, м'яких меблів і матраців.
 3. Демонстрація застосування відбілювача для синтетичних килимів і бахроми, ТM ERA 111  Spektrum.
 4. Використання засобу ТM ERA 111  Renk, який зроблений спеціально для відновлення фарб на полинялих вовняних килимах і килимах ручної роботи. Унікальна розробка. Їй немає аналогів на ринку!
 5. Розгляд прийомів усунення неприємних запахів сечі домашніх тварин та інших запахів з килимів, м'яких меблів і матраців, із застосуванням шампунів і засобів ТM ERA 111  Etamaxі Oksijen. Застосування парфуму для килимів після чистки, перед упаковкою транспортуванням замовнику.
 6. На базі професійного ковромоечние цеху і клінінгової компанії в м Одеса, проводимо практичні заняття і демонструємо роботу наступного устаткування:
  - роторні ковромоечние машин (натирачів);
  - центрифуги (установка для полоскання і віджимання килимів);
  - екстрактор (промислових миючих пилососів);
  - парогенератори екстракторного типу (з функцією миючого пилососа);
  - Скребков;
  - Іншого обладнання і пристосувань, потрібних для чищення килимів в умовах цеху, а так само виїзних хімчисток;
  - Здійснюється демонстрація роботи кожного обладнання окремо.
 7. Так само надаємо підтримку в організації відкриття ковромоечние бізнесу по всій території України, сервісу по виїзний хімічного чищення килимів (ковроліну), м'яких меблів і матраців.

Більш докладно допоможемо Вам розібратися в таких питаннях:

 • Організація роботи цеху. Допоможемо розібратися в організації ковромоечние цеху, підбору і навчання персоналу. Консультації з приводу придбання всього необхідного професійного обладнання та інвентарю, кращих торгових марок, за доступними цінами, які зарекомендували себе в цьому бізнесі з хорошого боку.
 • Маркетинг. Правильне і ефективне розміщення Вашої реклами в найбільш ефективних джерелах. Виготовлення необхідної рекламної продукції та матеріалів для збільшення, утримання і підтримки Вашої діючої клієнтської бази.
 • Монтаж сушильної камери. Сушка килимів має величезне значення у всьому технологічному ланцюжку ковромоечние бізнесу. Розкриємо всі секрети професійного облаштування сушильної камери. Підберемо оптимальне обладнання, метод обігріву та утеплення приміщення з максимальним збереженням в ньому тепла. Запропонуємо найбільш економічно вигідний варіант для сушки килимів.
 • Логістика. Проконсультуємо в організації роботи вашого персоналу, в плануванні збору і вивозу готових замовлень, виїзних хімчисток. Щоб це відбувалося злагоджено, швидко і економічно ефективно. Допоможемо в грамотної автоматизації та виявленні фактів недобросовісну або НЕ порядного ставлення з боку робочого персоналу, з метою недопущення крадіжок грошових кошти і обладнання. Надаємо юридичні шаблони документів і договорів, які слід укладати між Вами і робочим персоналом. Вони спеціально розроблялися юристами, з дотриманням чинного законодавства України.

Чекаємо всіх бажаючих в гості! Наші двері завжди відкриті для всіх молодих і амбітних підприємців, а також усіх інших, хто досяг успіху в цьому і хоче далі розвиватися і вдосконалювати свої навички!