Переваги TM ERA 111

Одним з переваг продукції ТМ ERA 111 є використання у виробництві натурального мінералу БОРАКС.

Боракс - це натуральний мінерал, отриманий з бору, кисню і натрію і води. Володіє унікальними антисептичними властивостями, антіфунгала, освіжувача повітря і дезинфікуючим ефектом. Боракс доповнює шампунь ТМ ERA 111  і робите його на багато сильніше. Виробник ТМ ERA 111  Сабунджіоглу Кімья - єдина фірма, яка застосувала правильну формулу боракс у виробництві шампуню для килимів.

При тестуванні шампуню для килимів ТМ ERA 111 з додаванням боракс, які проводилися фахівцями, на килимах виявилося значне поліпшення яскравості кольорів і поява блиску. Це доведено і представниками Егейського університету.

Низька собівартість

За допомогою 60кг ТМ ERA 111 можна випрати килими площею від 6000 до 9000м2. Завдяки цьому, шампунь займає лідируючу позицію в Туреччині, Казахстані та Європі.

Ефект блиску і м'якості

При кожному пранні килимів шампунь надає килимах ультраблеск, м'якість і свіжість.

Гіпоалергенність і антистатичність

Шампунь дуже легко змивається, захищає килими від подальшого прилипання пилу, бруду і мікробів.

Висока концентрація

Супер концентрований склад був винайдений спеціально для найважчих завдань в умовах цеху.

Яскравість кольорів

Оновлює і насичує кольори при пранні килимів.

Легко і швидко ополіскується

Не дивлячись на те, що шампунь високоцінний він швидко і легко ополіскується. Це позбавить Вас від використання великих обсягів води і дозволить заощадити гроші.

Відсутність липкості

Після ополіскування липкі залишки килима на поверхні не залишаються.

Ефект піни

За допомогою спеціальної формули шампуню і дії молекул, відбувається підняття з ворсу килима бруду на верх.

Унікальний ефект

Навіть при найвищих забрудненнях і складних плям, застосовуючи шампунь ТМ ERA 111 спостерігається максимальний результат.

Шампунь-кондиціонер 3в1

Шампунь для чищення килимів + кондиціонер + засіб додає блиск і м'якість килимах. Крім своїх чистячих характеристик, за рахунок вмісту боракс, продукт має дією кондиціонера, що виключає додаткове його придбання і використання при пранні килимів.