ПЕРЕВАГИ ТОВАРІВ ТМ ERA 111

Концентрація для складних плям

Не залишає липкості

Техніка високої ефективності

Легко ополіскується


Техніка високої ефективності

Багато піни

Формули активної піни

Зберігає кольори яскравими

Антистатичний Гіпоалергенний

З боракс і пом'якшувачем

Економний у використанні

НАШІ ПОСЛУГИ

prod.png

ПРОДУКЦІЯ

fs.png

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ

prod.png

МУЛЬТИМЕДИА

prod.png

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

О КОМПАНИИ

ООО «Вестленд Логістик»

Це офіційний уповноважений представник в Україні, Турецького виробника ТМ ERA 111  компанії "Sabuncuoglu Kimya".

Завод спеціалізується на виготовленні високоякісних шампунів і засобів для виведення плям для чищення килимів і м'яких меблів, а так само продукції для хімчисток і пралень. На сьогоднішній день, виробник співпрацює і поставляє продукцію ТМ ERA 111  в 36 країн світу, і обслуговує близько 8000 ковромоечние і клінінгових фірм в Туреччині, Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Росії та Європі.

Розташований на заході Туреччини в м.Ізмір. Місто являє собою дуже важливий промисловий центр для країни. Однією з особливостей продукції ТМ ERA 111, є використання у виробництві боракс (натрієва сіль борної кислоти).

about_r.png
about_r.png

Наші цілі

Наші основні цілі та стратегії як представників ТМ ERA 111в Україні це:

  • - Проведення презентацій, навчання Турецької і Казахської технологій чищення килимів і м'яких меблів, яка визнана як найуспішніша і ефективна, професіоналами ковромоечние бізнесу України і всього СНД. Ці країни є лідерами за обсягами в даному сегменті. Середній обсяг одного підприємства, з чищення килимів, становить від 15 000 до 20 000 квадратних метрів на місяць;
  • -Консультування коврочістов України, персоналу клінінгових компаній і початківців предпринимат, технологіями чищення килимів і м'яких меблів із застосуванням продукції ТМ ERA 111;
  • -Оnliпе і телефонна підтримка всіх представників ковромоеного бізнесу України. Надання можливості отримання безкоштовних консультацій від понад 100 успішних представників ковромоечние бізнесу України та з усього СНД.
  • - Своєчасне забезпечення українських споживачів продукцією найвищої якості в своєму сегменті;
  • - Недопущення потрапляння на український ринок фальсифікату і підробок продуктів ТМ ERA 111,  виявлення фактів завищення цін, що не відповідає нашій ціновій політиці, що підривають репутацію і авторитет заводу виробника.

Наша мета - це створити комфортний клімат, сприятливі умови для ведення клінінгового бізнесу в Україні, надати всім споживачам якісний продукт за доступними цінами і мінімізувати Вашу виробничу собівартість!